Dzień Edukacji Narodowej 2017

Dzień Nauczyciela 2017

Jak co roku uczniowie naszej szkoły przygotowali akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w tym roku byli to uczniowie klasy V, którzy pod opieką pani Lucyny Piecha zaprezentowali humorystyczną scenkę z pouczającym morałem. Pani Monika Weisgerber zadbała o oprawę muzyczną, natomiast Samorząd Uczniowski pod opieką Pani Iwony Wyszyńskiej złożył życzenia oraz kwiaty na ręce Pani dyrektor.
Pani Dyrektor Wioletta Kozłowska dziękowała wszystkim nauczycielom oraz pracownikom szkoły za udaną współpracę oraz życzyła dalszych sukcesów w pracy pedagogicznej. Także Przewodnicząc Rady Rodziców, Pani Anna Jakubowska wszystkim obchodzącym złożyła życzenia.
Kilkoro z nauczycieli naszej szkoły zostało nagrodzonych:
– Nagrodę Wójta Gminy Kurzętnik otrzymały Panie Wioletta Kozłowska, Barbara Rogowska oraz Iwona Wyszyńska
– Nagrodę Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Tereszewie otrzymali Pani Dorota Barska, Pani Barbara Makowska oraz Pan Tomasz Chała.

Dodaj komentarz