Dzień Babci i Dzień Dziadka

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. 23 stycznia dzieci z naszego przedszkola gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z okazji “Dnia Babci i Dziadka”. “Smerfy i Muchomorki” zaprezentowały Jasełka, wiersz oraz piosenkę. Wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi, następnie obdarowały babcie i dziadków własnoręcznie wykonanymi prezentami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i brawami dziękowali za występy. Podczas uroczystości życzenia złożyli również Wójt Gminy Kurzętnik – Piotr Piątek oraz Dyrektor Szkoły – Wioletta Kozłowska. Po występach i życzeniach na wszystkich czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Dużą radością dla dzieci jak i dziadków była możliwość wspólnych tańców. To był naprawdę wyjątkowy dzień. Wszyscy z dumą i uśmiechem opuszczali nasze szkolne mury. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim gościom za obecność, rodzicom za pomoc i przygotowanie poczęstunku.